بحث خداشناسی درباره سیستم تولید مثل زنانه

تصویر زیر متعلق به ساختار یک سیستم،تولید مثل زنانه است،همانطور که مشاهده می کنید،یک کیسه در قسمت بالایی واژن قرار دارد که اسپرم ها و به تبع آن جنین به آن نقطه وارد می شوند.

حال تصور کنید،در یک جهان تصادفی بدون آفریدگار که بر اساس یک تکامل کور پدید آمده بود تنها این کیسه در قسمت بالایی واژن پدید نیامده بود و یا کمی پایین تر قرار گرفته بود:

  • جنینی که در رحم پدید آمده بود در دفعات بعدی تماس جنسی،کیسه جنسی پاره می شد و جنین از بین می رفت.
  • جنین در محیط اسیدی یا بازی رحم بلافاصله از بین می رفت،زیرا در این قسمت ویروس ها و باکتری های گسترده ای وجود دارند،و دارای یک ساختار اسیدی یا بازی است.
  • در هنگام بارداری نیز یک اتفاق بسیار عجیب رخ می دهد،و آن این است که عادت ماهیانه رخ نمی دهد،خداوند بدن جنس ماده را به گونه ای تعبیه کرده است که بلافاصله بعد از بارداری عادت ماهیانه از بین می رود و در صورتی که این اتفاق رخ نمی داد،جنین بلافاصله از بین می رفت.
حال تکامل گرایان اتئیست که معتقد هستند بدن انسان مرحله به مرحله و بدون حضور آفریدگار شکل گرفته است باید به این مساله پاسخگو باشند،در زمانی که در بدن انسان یا جانداران،سیکلی تشکیل نشده بود که قادر به تشخیص این نبود که چه زمانی باید عادت ماهیانه قطع بشود،و یا کیسه بالای واژن که در تصویر بالا مشخص شده است،وجود نداشت جانداران یا انسان چگونه قادر به تولید مثل بودند و منقطع النسل نبودند؟
/ 3 نظر / 90 بازدید
نیلوفر

تفاوت افراد موفق با دیگران در داشتن قدرت،استعداد یا توانایی نیست بلکه در داشتن اراده شکست ناپذیر است.

آموزش خیاطی

سلام اگه با تبادل لینک موافقی گام اول : این لینک را تو سایتت قرار بده عنوان : آموزش خیاطی آدرس : http://shop.panizz.com/product.php?id=3 گام دوم : وارد سايت زير شده و لينک خودتو درج کن http://9rang.ir/panizz ارادتمند

علیرضا

با سلام خدا اجر خیرت بده برادر عزیز بنده از خوانندگان وبلاگ شمام و بیشتر مطالب رو مطالعه کردم و الحمدلله خیلی استفاده کردم و وبلاگتون رو به دوستان و دیگران هم معرفی کردم امیدوارم همواره در پناه خدا و دفاع از حق موفق و پیروز باشید